Usługi

Czy na samą myśl o nadchodzącej zimie… czujesz dreszcz a w Twojej głowie kłębią się obawy związane z wydatkami na ogrzewanie?

Nie daj się zaskoczyć! Już teraz pomyśl o ociepleniu lub dociepleniu swojego domu.

Termoizolacja z wykorzystaniem pianki poliuteranowej to rozwiązanie nowoczesne i przede wszystkim skuteczne. Parametry techniczne pianki są o wiele lepsze od innych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdza się ona w docieplaniu, nie pozwalając na utratę ciepła. To same korzyści – zarówno dla zdrowia, jak i portfela!

Zobacz jak pracujemy
Masz
pytania?

Wykonujemy izolacje natryskowe pianką poliuretanową dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz rolniczego.

Ocieplamy

Dachy

Ocieplanie dachów pianką poliuteranową to obecnie jeden z najczęściej wybieranych sposobów termoizolacji. To właśnie przez nieszczelności w dachu ucieka sporo ciepła, a jednocześnie do budynku dostaje się wilgoć. Skorzystaj z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, dla najwyższego komfortu i ochrony.

Fundamenty

Za pomocą pianki poliuteranowej można również wykonać hydroizolację fundamentów. Dzięki temu, że prace przeprowadza się błyskawicznie, a efekty są natychmiastowe i satysfakcjonujące, coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Hydroizolacje fundamentów chronią je przed przedostawaniem się wilgoci w ich strukturę, co w największym stopniu przekłada się na kondycję budynku.

Posadzki

Gwarancją ciepłej i suchej posadzki jest jej odpowiednia izolacja. Warstwę izolacyjną należy położyć przed zamocowaniem okładziny. Termoizolacje podłóg to kolejna z usług, które wykonujemy w naszej firmie. Postaw na wysoką jakość materiałów, nowoczesne rozwiązania i solidne wykonanie. Dzięki temu efektami będziesz cieszyć się przez długie lata!

Stropy

Ocieplenie stropów, w szczególności nad pomieszczeniami, w których nie używa się ogrzewania, to wymagające zadanie. W tym przypadku doskonale sprawdzi się również izolacja pianką poliuteranową. Szybkie i precyzyjne wykonanie, świetne właściwości akustyczne i cieplne oraz wysoka trwałość to gwarancja satysfakcji przez wiele lat!

Domy

Ocieplenie domów drewnianych nie jest zadaniem łatwym. Materiał izolacyjny nie może być zbyt ciężki, a przy tym musi mieć doskonałe parametry. W tym przypadku również świetnie sprawdzi się izolacja pianką poliuteranową. Doskonale wypełni każdą szczelinę, nie obciążając przy tym konstrukcji nieruchomości.

Poddasze

Planując prace remontowe czy wykończeniowe, często pomijamy poddasze. Tymczasem to właśnie najczęściej przez zaniedbanie tego pomieszczenia narażamy się na straty cieplne. Inwestycja w ocieplenie poddasza pianką poliuteranową to wydatek, który zwróci Ci się błyskawicznie!

Tylko jeden krok do wykonania Twojej izolacji!